Rehabilitačné a rekondičné služby

Organizácia prevádzkuje vlastné regeneračnéa rekondičné stredisko s
možnosťou využitia rôznych liečebných terapií . Technologická a prístrojová vybavenosť strediska ponúka bezpečnú rehabilitáciu aj pre imobilných klientov s rôznymi telesnými postihmi. Terapie sú prirodzene prevenčné pre všetky vekové kategórie, upevňujú zdravie , odstraňujú chorobné stavy fyzické a psychické , pravidelným používaním liečia a predlžujú ľudský život . Rehabilitáciu poskytuje kvalifikovaný zdravotný personál v prvom rade svojim klientom – obyvateľom Zariadenia pre seniorov bezplatne .

Špeciálne liečebné procedúry a regeneračnú funkciu rehabilitačného strediska využíva stále viac klientov s rôznymi zdravotnými problémami a postihmi , nakoľko v regióne Použia a Medzibodrožia neexistuje iná inštitúcia s kvalitnou rehabilitáciou .

Poskytujeme rehabilitačné služby aj z oblasti alternatívnych liečebných metód, a to masážou lávovými kameňmi a manuálnou lymfodrenážou .Základy týchto terapií spočívajú v použití
špeciálnych masážnych techník, ktoré v spojení s horúcimi kameňmi majú vysoký terapeutický účinok. Službu poskytujú zamestnankyne zdrav- soc. oddelenia , ktoré obdržali certifikát. o absolvovaní kurzu z manuálnych masážnych techník.
Rehabilitačné stredisko ponúka našim klientom aj manikúru, pedikúru a kadernické služby raz v mesiaci.