Rehabilitačné a rekondičné služby

Domov n. o. Veľké Kapušany prevádzkuje vlastné regeneračné a rekondičné stredisko s možnosťou využitia rôznych liečebných terapií. Technologická a prístrojová vybavenosť strediska ponúka bezpečnú rehabilitáciu aj pre imobilných klientov s rôznymi telesnými postihmi. Terapie sú prirodzene prevenčné pre všetky vekové kategórie, upevňujú zdravie , odstraňujú chorobné stavy fyzické a psychické , pravidelným používaním liečia a predlžujú ľudský život. Rehabilitáciu poskytuje kvalifikovaný zdravotný personál v prvom rade svojim klientom – obyvateľom Zariadenia pre seniorov bezplatne .

Špeciálne liečebné procedúry a regeneračnú funkciu rehabilitačného strediska využíva stále viac klientov s rôznymi zdravotnými problémami a postihmi, nakoľko v regióne Použia a Medzibodrožia neexistuje iná inštitúcia s kvalitnou rehabilitáciou .

Poskytujeme rehabilitačné služby aj z oblasti alternatívnych liečebných metód, a to masážou lávovými kameňmi a manuálnou lymfodrenážou. Základy týchto terapií spočívajú v použití špeciálnych masážnych techník, ktoré v spojení s horúcimi kameňmi majú vysoký terapeutický účinok. Službu poskytujú naši zamestnanci s certifikátom o absolvovaní kurzu z manuálnych masážnych techník.

Rehabilitačné stredisko ponúka našim klientom aj manikúru,  pedikúru a kadernícke služby.